NAPRAWA

Profesjonalna naprawa felg - regeneracja, prostowanie, malowanie.

Oferujemy naprawę uszkodzonych felg ze stopów lekkich (ALU) jak również stalowych. Zarówno do samochodów jak i motocykli.

WYSOKA JAKOŚĆ DZIĘKI ZASTOSOWANIU SPECJALISTYCZNEGO SPRZĘTU.

Do niedawna naprawa uszkodzonej felgi była bardzo trudna lub też całkowicie niemożliwa.
Oczywiście istniały zakłady, które przy pomocy młotków rozpieraków blacharskich i tokarni świadczyły usługi usiłując naprawiać uszkodzone felgi lecz mimo szczerych chęci jakość napraw pozostawiała dużo do życzenia.

Dzisiaj nie ma już takich problemów, powstały urządzenia które w rękach doświadczonych fachowców pozwalają na wręcz idealną naprawę uszkodzeń.
Ważne jest aby naprawę zlecić zakładowi, który posiada już doświadczenie w naprawach gdyż jest to gwarancją satysfakcji ze zleconej usługi.
Urządzenia choć coraz to doskonalsze to nadal niefachowo obsługiwane dają mierne rezultaty naprawy. Nasza Firma zajmuje się profesjonalną naprawą felg od 8 lat.

Jako jedna z pierwszych firm w Tarnowie zakupiliśmy profesjonalne urządzenie do naprawy felg, do dnia dzisiejszego posiadamy bogate zaplecze techniczne pozwalające nam na wykonywanie usług na wysokim poziomie.Przykładowe nasze naprawy:

Przed naprawąPo naprawie


Reklama na pojazdach Tarnów


Akumulatory

MAPA DOJAZDU:


ZDJECIE LOKALU:
Lokal

FILM: