PROSTOWANIE FELG:Już ponad 80% aut wyposażonych jest w felgi aluminiowe, uszkodzenie tego typu felg naprawdę nie jest trudne tym bardziej przy takim złym stanie dróg jaki panuje w Polsce. Ale nie prawdą jest, że felgi stalowe się nie krzywią.

Nasza firma już od paru lat świadczy usługi w zakresie naprawy felg stalowych i aluminiowych. Posiadane przez nas doświadczenie oraz urządzenia pozwalają na naprawę wszystkich felg samochodowych małych oraz dużych (max. 24 cale).

Częste pytanie zadawane przez klientów: Czy felga będzie idealnie prosta ?

Celem prostowania felg jest doprowadzenie felgi do stanu użytkowego. Nie zawsze jest możliwe idealne doprowadzenie felgi do jej idealnego kształtu. Najważniejsza jest płaszczyzna na której osadza się opona a nie rant. Wszystkie felgi wyprostowane przez nasz serwis nadają się do jazdy. Nie naprawiamy felg których nie jesteśmy pewni dalszej eksploatacji. Nie stosujemy metody innych warsztatów - "naprawy na sztukę".

Czy naprawiacie felgi popękane ?

Oczywiście świadczymy usługi napawania fragmentów felg oraz spawania. Bardzo często w przypadku mocnych uszkodzeń istnieje możliwość, że podczas prostowania felga pęknie - nie trzeba przedwcześnie panikować ponieważ nasz serwis dysponuje specjalna spawarka TIG która umożliwia w osłonie argonu pospawanie pęknięcia zapewniając odpowiędnią wytrzymałość spawu.

Co zrobić z mocno uszkodzonymi rantami felg ?

Nasz serwis dysponując odpowiednimi narzędziami ma możliwość obróbki rantu. Obróbka polega na stoczeniu rantu w taki sposób aby uszkodzenia były nie widoczne. Usługa ta jest stosowana w 70 % felg aluminiowych przed renowacją.

Czujniki ciśnienia a prostowanie felgi aluminiowej / stalowej ?

Coraz częściej w autach osobowych montowane są czujniki ciśnienia w kołach. Najczęściej są one dokręcane do specjalnej gilzy wentyla wewnątrz koła. Dla naszego serwisu nie jest problemem serwis auta wyposażonych w czujniki ciśnienia wszelkiego rodzaju. Nasz serwis nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzone czujniki w momencie odkręcania ich od felg (w celu naprawienia felgi) oraz odkręcania aluminiowych kapturków (najczęstszym problemem jest korozja gilzy). Nie bierzemy także odpowiedzialności za prawidłowe działanie czujników w przypadku naprawy felgi w której nie da się odkręcić czujnika ciśnienia.

Najważniejszym pytaniem jest : Ile będzie kosztowało prostowanie felgi ?

Cena uzależniona jest od uszkodzenia, nie ma możliwości stworzenia cennika, który był by w stanie przedstawić pełną ofertę cenową. Stosujemy zasadę, że prostowanie felgi aluminiowej zaczyna się od 50 zł/netto, felgi stalowej od 30 zł/netto. Nie znaczy to, że naprawa będzie kosztowała równo tą sumę. W zależności od uszkodzeń serwis wycenia koszt naprawy przed rozpoczęciem naprawy. W zależności od kosztu całkowitego usługi doliczane są dodatkowe czynności takie jak serwis oponiarski, montaż - demontaż czujników.

Zapraszamy do serwisu na naprawę felg. Istnieje możliwość naprawy felgi na poczekaniu w celu umówienia wizyty w serwisie zapraszamy do działu kontakt. Uruchomiliśmy specjalny nr. do kontaktu w sprawach napraw felg 501 436 486

Czy można wyprostować felgę od "ręki" ?

TAK oczywiście. Przed wizytą prosimy o telefon pod nr. 501 436 486. Aby zarezerwować stanowisko naprawcze w serwisie. Nasze wszystkie usługi oferujemy na miejscu. Istnieje możliwość umówienia wizyty w sobotę.

Czy da się wyprostować felgę bez malowania?

W przypadku naprawy zawsze jest możliwe uszkodzenia lakieru, oczywiście staramy się tak naprawiać felgi, aby proces prostowania nie był widoczny. Najczęstsze uszkodzenia felg są od tyłu, więc naprawa tylniej części felgi nie ma wpływu na przód. W przypadku spawania miejsce spawu zawsze jest opalone z farby.Akumulatory

MAPA DOJAZDU:


ZDJECIE LOKALU:
Lokal

FILM: